Nasza oferta dla Twojej reklamy
Nasze nośniki reklamy są skuteczne. Latamy naprawdę wysoko! Posiadamy kilka rodzajów nośników reklamowych. Oto ich najważniejsze zalety Sterowiec zapewnia nieprzerwany dostęp wzrokowy do Państwa reklamy przez cały czas trwania imprezy Można go podświetlić lub oświetlić z dołu tak by skupiał uwagę uczestników wydarzenia w nocy. Za pomocą sterowca można w efektowny sposób dokonać zrzutu materiałów reklamowych. Można wykonać wyjątkowe zdjęcia i filmy, w sytuacjach gdy dron nie może być wykorzystany.
Jak to działa?
Nasze sterowce reklamowe to ciekawe urządzenia. Poznajcie Andrzeja, konstruktora.
Latamy naprawdę wysoko!
Zobacz sterowce w działaniu.

SKUTECZNA REKLAMA

Sterowiec zapewnia doskonałą widoczność reklamy z każdego miejsca. Przyciąga i skupia uwagę.  To nośnik reklamowy, który może się przemieszczać nie zakłócając przebiegu wydarzenia, dzięki czemu doskonale spełnia swoje funkcje reklamowe.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Od dawna jesteśmy obecni w branży reklamowej. Możesz zaufać naszemu doświadczeniu. Od 17 lat nasze sterowce wzbogacają krajobraz wielkich imprez sportowych a także konferencji i targów.

SZEROKA OFERTA

Zapewniamy obsługę imprez plenerowych, jak również tych organizowanych wewnątrz. Posiadamy szeroką ofertę nośników reklamowych. Dodatkowo sterowiec możemy podświetlić, dokonać zrzutu ulotek, wykonywać fotografie i filmy wraz z transmisją obrazu np. na ekrany LED. Zapewniamy obsługę imprez plenerowych, jak również tych organizowanych wewnątrz.

ZOBACZ NASZE REALIZACJE

Od 2003 roku obsługujemy konferencje, targi, rajdy samochodowe, maratony, imprezy firmowe, plenerowe i koncerty

 

NIE TYLKO REKLAMA

Sterowce to przede wszystkim nośniki reklamy, ale możemy używać ich również do rejestracji i transmisji obrazu, co w przypadku dronów na imprezach halowych jest ze względu na duże zakłócenia radiowe niewskazane. Sterowiec jest stabilny a także cichy, przez co idealnie nadaje się jako platforma do montażu kamery.

 

NASZA HISTORIA

W 2003 roku zbudowałem pierwszy sterowiec, miesiąc później latałem nim nad publicznością w Sali Kongresowej na “Międzynarodowym Dniu Ziemi”. Wtedy usłyszałem Jakiż on piękny! A jaki ekologiczny! Poczułem, że idę słuszną drogą.

Andrzej konstruktor

Od tego czasu nastapiła mała ewolucja technologii i materiałów, natomiast sama idea pozostała niezmącona od lat 30stych, a sterowiec, nawet jeśli nie jest wielkości pradziadka Zeppelina, będzie zawsze działał magnetycznie. Nasze sterowce wkleiły się w krajobraz halowych imprez sportowych (od 2006 lataliśmy systematycznie podczas rozgrywek Ligi Światowej Siatkówki, większość meczów reprezentacji Polski w piłce ręcznej i koszykówce). Sterowce latają też na konferencjach, targach, rajdach samochodowych, maratonach, imprezach firmowych, plenerowych i koncertach.

Są przede wszystkim nośnikiem reklamy, ale możemy używać ich również do rejestracji i transmisji obrazu, co w przypadku dronów- przy imprezach halowych jest ze względu na duże zakłócenia radiowe- niebezpieczne.

Działamy na terenie Polski i poza granicami. Możemy przemieścić się ze sterowcem z miejsca na miejsce dzięki specjalnej przyczepie.